ДИПЛОМНІ РОБОТИ

 строк виконання: від 3-х днів

вартість: від1800 грн.

ДІЗНАТИСЬ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ 

 

КУРСОВІ РОБОТИ

 строк виконання: від 2-х днів

вартість: від 390 грн.

ДІЗНАТИСЬ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ

 

 

МАГІСТЕРСЬКІ РОБОТИ

 строк виконання: від 1 дня

вартість: від 1900 грн.

ДІЗНАТИСЬ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ

 

 

КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ

 строк виконанні: від 1 дня

вартість: від 100 грн.

ДІЗНАТИСЬ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ

Замовити дипломну роботу прямо зараз - без питань.

Наш сервіс diplomnaya.kiev.ua існує на ринку освітніх послуг більше 11-ти років. За цей період нашими авторами виконано більше 10 000 різних дипломних робіт, контрольних, рефератів. Компанія «Олівець» спеціалізується на написанні дипломних робіт по безлічі дисциплін: економічна теорія, менеджмент, управління персоналом. Ми виконуємо замовлення з написання юридичних дисциплін: історія держави, громадянське право, теорія держави і права, а також соціальних: політологія, соціологія, філософія та др. Над вашою дипломною будуть працювати професійні автори, викладачі українських вузів з великим досвідом. Бажаєте замовити дипломну роботу прямо зараз? Мі розповімо як це зробити.

Подайте заявку заповнивши усі необхідні дані: тему, вимоги ВНЗ і керівника. Якщо є план, звітність або інші ці підприємства - прикріпите їх. Обов'язково додайте методичні рекомендації. Перший крок до успішного захисту зроблений!

Замовити дипломну роботу у нас - найкращий вибір

Ми працюємо тільки з перевіреними авторами, виконавцями, які упродовж багатьох років удосконалюють свою майстерність і навички. Усі вони перевірені часом, ми гарантуємо і несемо повну відповідальність за якісне написання дипломних робіт, відповідно до методичних рекомендацій, побажань наукового керівника і вимоги учбового закладу. Дипломна робота буде готова строго в строк. Риски "форс-мажорів" наших виконавців ми несемо самі. Якість і терміни для нас найважливіша.

Етапи виконання дипломних робіт на замовлення

Все просто. Можна оформити онлайн заявку на сайті, відправити її нам. Наш менеджер оцінить складність, визначить кращого автора для виконання і після оцінки вартості обов'язково вам подзвонить. У телефонному режимі ви або погодитеся з умовами виконання і ми перейдемо до наступного етапу, або візьмете паузу, для того щоб переконатися, що кращих умов ви не знайдете. У будь-якому разі ми перейдемо до другого етапу - внесення передоплати. Це можна зробити за допомогою найпоширенішого сервісу Приват24. Оплата прийде відразу і ми приступаємо до виконання. Проходимо усі проміжні етапи: узгодження плану роботи, написання теоретичної і практичної частини і після того, як дипломна виконана повністю, ми направляємо її вам по електронній пошті. Замовити дипломну роботу в Олівці - означає не турбується і не переживати, ми знаємо, що і як треба робити для успішного захисту!

Що ми пропонуємо і скільки варто замовити дипломну роботу

Ми пропонуємо якісні послуги у сфері освіти, які не обмежуються написанням дипломної. Разом з роботою ми пропонуємо презентацію, доповідь, мову і усі застосування, необхідні для успішного захисту. Ви сміливо можете замовити диплом і займатися своїми справами. Завдяки тому, що ми працюємо видалено, у нас найнижчі ціни на подібні послуги. Вище, вказані середні ціни на написання робіт. У вас завжди є можливість відстежувати їх виконання де б ви не знаходилися. Менеджери завжди доступні онлайн по телефону або електронній пошті.

Замовити дипломну роботу у нас - гарантії і супровід

Усі відпрацьовані замовлення проходять перевірку на антиплагіат. У наших роботах високий відсоток унікальності тексту. В основному, ми використовуємо бібліотечний матеріал, періодичні видання, письмову наукову літературу. Незважаючи на це, виникають ситуації, коли викладачеві, науковому керівникові ваша дипломна робота бачитися по-іншому, він рекомендує доопрацювання і незначні поправки. У цьому немає нічого страшного. Усі капризи вашого викладача будуть враховані і реалізовані, абсолютно безкоштовно (якщо немає істотних відмінностей від первинного замовлення).

Дипломну роботу можна замовити по різних дисциплінах

дисциплінах Якщо ви не знаєте чи робимо ми роботи по вашому предмету, то ви завжди можете подзвонити в офіс і отримати усю потрібну інформацію. Навести довідку можна і написавши електронний лист.

Авторський колектив ИЦ Олівець бажає

усім студентам успішного захисту!

 

Вам будет интересно:

Published: 04-02-2018 Hits: 430
Структура дипломної роботи готової до захисту Дипломна робота повинна повністю розкривати тему дослідження через виконання поставлених завдань і носити характер самостійного дослідження.   ...
Published: 04-02-2018 Hits: 386
Основні етапи написання дипломної роботи Написання дипломної роботи має відбуватися згідно з графіком, який складений студентом за погодженням з керівником роботи і затверджений завідувачем ...
Published: 04-02-2018 Hits: 1173
НАПИСАТИ САМОМУ АБО ЗАМОВИТИ ДИПЛОМНУ РОБОТУ У АВТОРА? У розділі «Студоводство» ми і наші виконавці дипломних робіт будемо ділитися з вами досвідом, отриманим нами за 11 років практики. Не кожний ...
Published: 04-02-2018 Hits: 499
Порядок захисту дипломної роботи за нашими рекомендаціями Дипломна робота повинна бути написана і захищена державним (українською) мовою (виняток може бути тільки для іноземних студентів, на ...
Published: 04-02-2018 Hits: 375
Складання та затвердження плану дипломної роботи Так як дипломний проект є досить об'ємним, то досить часто пошук необхідної інформації для нього стає складним завданням і виникає необхідність в ...
Published: 04-02-2018 Hits: 362
Права та обов'язки студента і викладача До виконання дипломної роботи допускаються студенти, які виконали необхідні обсяги навчального плану і не мають академічної заборгованості. Права і ...

Як замовити диплом в компанії "Карандаш"?

Якщо ви хочете замовити дипломну роботу в нашому сервісі самим простим методом, необхідно на сторінці diplomnaya.kiev.ua заповнити дані у відповідних полях вгорі праворуч або натиснути на кнопку «Замовити роботу». У формі замовлення необхідно вказати всі запитані дані, після чого натиснути «Відправити». Протягом 15 хвилин наші менеджери зв'яжуться з вами по електронній пошті або передзвонять для уточнення термінів виконання замовлення, вартості та інших умов.

протягом якого часу обробляється замовлення?

Як правило, для цього потрібно 15-30 хвилин. За цей час менеджер підбере найбільш підходящого автора і уточнить вартість, після чого зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Мені зателефонував менеджер, повідомив вартість дипломної, що далі?

Якщо ви згодні з вартістю, необхідно сплатити 30% (для дипломних робіт) до 40% (для контрольних, курсових). Після внесення попередньої оплати, замовлення передається виконавцю на написання!

Як вноситься передоплата для виконання замовлення?

Як правило, вноситься передоплата за допомогою інтернет – банкінгу. Це зручно та просто. Дуже просто зробити банківський переказ за допомогою системи «Приват24». Після підтвердження замовлення, менеджер повідомить реквізити для передоплати. Відразу після її отримання ми приступаємо до роботи.

Працюєте Ви по всій Україні чи приймаєте замовлення тільки з Києва?

Компанія "Карандаш" приймає замовлення по всій Україні. Ми прийняли для себе рішення працювати віддалено, не має ніякого значення ваше місце розташування. Спілкування відбувається по телефону або електронною поштою. Таким чином, замовити дипломну або курсову роботу ви можете перебуваючи де завгодно, оплату провести за допомогою банківського переказу.

Чи потрібно мені надати дані підприємства?

Ви надаєте нам всі необхідні матеріали по вашому підприємству, ми пишемо курсову використовую їх. Якщо не має значення з якої компанії готувати роботу, ми все підготуємо самостійно.

Виконуєте ви термінові замовлення по написанню дипломних робіт?

Були випадки, коли ми писали курсову роботу за ніч. Звичайно, це не типово. Студент повинен залишати запас часу для написання дипломної до передзахисту. Але ситуації бувають різні. Були випадки, коли ми допрацьовували дипломний проект студента теж за ніч, до 7 ранку!

Я замовив роботу у вас, як дізнатися чи готова вона?

На протязі всього часу написання, ви можете стежити за ходом виконання. Наш менеджер може повідомляти про кожній стадії підготовки проекту. Онлайн-підтримка практично цілодобова. Як тільки робота буде готова (за кілька днів до встановленого вами терміну), менеджер повідомить вам і відправить фрагмент для ознайомлення. Після повної оплати ми надішлемо її цілком.

Замовив у Вас курсову, потрібні доопрацювання, ви зробите безкоштовно?

Всі доробки проводяться безкоштовно, в рамках методичних рекомендацій, первинних вимог. Якщо потрібні правки відповідно до нових вимог, такі доробки до дипломної або курсової платні. Тому, дуже важливо спочатку докладно викласти вимоги до роботи і докласти методичку.

Чому у вас немає офісу, чи можна вам довіряти?

Ми працюємо віддалено, таке рішення ми прийняли з метою зниження собівартості наших послуг. Ви повинні розуміти, що вартість оренди приміщення закладається у вартість дипломної або курсової роботи. Відповідно, за офіс платите саме ви. Нас це не влаштовувало та ми відмовились від аренди офісу.
Саме тому наші ціни нижче ніж у аналогічних сервісів.

Я заказав дипломну роботу, але мені ніхто не передзвонив.

Ми намагаємося якомога швидше обробити отриману заявку, укластися в 15-20 хвилин. Все залежить від складності, предмета, теми, термінів, часу для підбору автора. Якщо менеджер Карандаша не передзвонив, стан своєї заявки Ви можете дізнатися, зателефонувавши нам 099 15-755-16.

Замовив у Вас курсову, потрібні доопрацювання, ви зробите безкоштовно?

Всі доробки проводяться безкоштовно, в рамках методичних рекомендацій, первинних вимог. Якщо потрібні правки відповідно до нових вимог, такі доробки до дипломної або курсової платні. Тому, дуже важливо спочатку докладно викласти вимоги до роботи і докласти методичку.

Чи Можна замовити, на додаток до дипломної роботи, презентацію та промову до захисту?

Звичайно! Наші виконавці завжди доводять справу до кінця, зробити презентацію за допомогою MicrosoftPowerPoint, а також мова до захисту, не складає ніяких труднощів! Так само ми проводимо акції, за якими при замовленні трьох дипломів - презентація та промова безкоштовні.

З нами вас чекає успішний захист!

11 років практики, величезний досвід.

Просто зробіть замовлення, все інше зробимо ми

girl1